Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: kobiety, wlosy, wypadajace

wypadające włosy u kobiety
Autor Wiadomość
jovita 

Dołączyła: 28 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Kutno
Wysłany: 2012-12-28, 15:30   wypadające włosy u kobiety

witam kobietki! mam nieziemski problem z wypadającymi włosami, a trwa to już kilka lat. W ostatnim jednak okresie trace o kolejne 100 procent więcej .hehe więc plus minus czterokrotnie przewyższam normę. Moje podejście do tematu jest już z lekka lakceważące. Stosowałam już wszystko...i po takich nieudanych experymentach postanowiłam zdać się na homeopatię. Do kompletnej łysinki niewiele a ja nadal czekam. Mam małe pytanko dla dziewczyn borykających się z podobnymi problemikami - jak sobie radzicie, jaki jest Wasz stan ducha, czy potraficie normalnie żyć- czy Wasze myśli pochłania tylko jeden temat? Pozdrawiam Was z całego serducha- wiem że życie nie kończy się na czubku głowy-hihi, ale miło będzie rozwinąć ten temat i wspomóc się nawzajem.
 
 
kamila91 

Dołączyła: 10 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Mogilno
Wysłany: 2013-02-08, 20:42   

zamiast się borykać idź do endokrynologa, lecz przedtem jeśli palisz papierosy rzuć je, jeśli się źle odżywiasz postanow to zmienić, jeśli pijesz alkohol zaprzestań, jeśli siedzisz na tyłku i nic nie robisz, dźwignij się i zacznij cwiczyć i w ogóle zacznij żyć zdrowo, spacerki, rowerki, wiatr etc. to pomaga!!!! Tak samo staram się podnieść na duchu babcię (na niej to działa)
 
 
jovita 

Dołączyła: 28 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Kutno
Wysłany: 2013-02-08, 20:53   

chich - hmm, jakby tu zacząć..
..po lekarzach achodziłam się już niemało--pchali we mnie chyba wszystko co tematu się tyczy...tyle, że bez dokładnie określonej przyczyny.. suma sumarum..rozregulowali mój organizm całkowicie..
..kooooooocham sport ponad wszystko..nie będę wyliczać co w życiu próbowałam ćwiczyć..konsekwentnie pozostałam przy bieganiu, rowerku, rolkach. łyżwach i spacerkach po lesie..
..a co do żywienia - to chyba już przesanie uważam na to co jem...i nie muszę chyba już pisać, że nie kopcę i nie opijam się piwkami i innymi takimi...

...chciałam tylko napisać, że bardzo przykro robi się człowiekowi gdy czyta tak bezpodstawne twierdzenia o sobie..
..mam problem, nadal staram się go rozwiązać..ale nie wykluczam również tej nieciekawej opcji...dlatego chciałam stutaj spotkać kobietki, z którymi łączą mnie podobne bolączki i tylko pogadać.....czy aż tak tym zawiniłam...??..
 
 
kaska77 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2013-02-12, 22:24   

ja tez mam z tym problem i własnie miałam zakładac topik o podobnym tytule.
Ja mam łysienie androgenowe.W tatmtym roku pomógł mi loxon.W tym roku nie chce.
Mam zamiar zacząc stosować Retin A plus loxon 5% i mocz.
Rzuciłam palenie-moze palenie ma jakis wpływ na włosy?
A ty co stosujesz?Stosowałas loxon?
 
 
jovita 

Dołączyła: 28 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Kutno
Wysłany: 2013-02-13, 20:38   

hej kobietki miło, że napisałyście
Stosowałam już prawie wszystko-zaczynałam od bardziej naturalnych środków jak Seboradin z zew., skrzyp polny i witaminki od wew. Nie pomagało następnie zaczęła się era chemii vichy- z 3 opakowania ( mnóstwo pieniędzy ) i znowu brak efektów, następnie loxon 1 opakow 2%, później z 3-4 5%-owego i nic..Sięgnęłam następnie po Alpicort E, a w międzyczasie lekarka zapisała diane35-i wtedy chyba przelała się miarka.. organizm zbuntował się na całego i włoski wypadają jka nigdy..
..Badania hormonalne miałam robione w międzyczasie dwa razy. Testosteron w normie, ale troszeczke zmniejszony poziom estrogenów.
aa - muszę powiedzieć, że kilka dni przed przepisaniem mi diany przestały wypadać włosy--całkowicie!! Chodziłam już do homeopatki kilka miesięcy i wydaje mi się, że leczenie poskutkowało. Dlatego nie mogę wybaczyć sobie, że sięgnęłam po tą dianę35 i po 4 miesiącach wszystko wywróciło się do góry nogami. Byłam przerażona tymi setkami lecących włosków. Odstawiłam te okropne hormonalne świństwo i inne specyfiki..bo jak widać nie tędy droga.
Po tych wizytach u lekarzy, niestety doszłam do jednego wniosku: jesteśmy traktowani szablonowo, nawet w gabinetach prywatnych.
Ale wierzę, że są jeszcze lekarze z powołania, tyle, że akurat mi nie udało się na nich trafić
Oj- rozpisałam się troszkę
Dziewczyny- mam nadzieję, że tu jeszcze zawitacie. Super, że się odezwałyście. Tak to już w naszym życiu jest, że ludzie z podobnymi bolączkami potrafią się lepiej zrozumieć. Wszyscy dookoła niby chcą pomóc.. ale czasem chodzi tylko o to zrozumienie.

Pozdrawiam Was serdecznie
 
 
angela 

Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2013-02-22, 23:10   

Ja mam problem z wysokim testosteronem. Leczę sie androcurem i diane od 1,5 roku. Loxon 2% zaczęłam uzywac rok tem przez 2 miesiące i włosy mi przestały wypadać, a na dodatek odrsoły. Dalczego tak nie jest w tym roku? Uzywam juz 2 iesiace 5% loxonu i nic..jestem przerazona bo na czubku mam prześwity.. Zaczęłam używac tez mocz. Lapie sie już wszytskiego. Zastanawiam sie czemu w tamtym roku loxon mi pomógł a w tym juz nie.? O co chodzi?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant