Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: jego, przeszczep, rooney, wlosow

Rooney i jego przeszczep włosów
Autor Wiadomość
bighess 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-09-05, 19:50   Rooney i jego przeszczep włosów

Widzieliście teraz Rooneya z Manchestery United ? Wydaje mi się, że super zrobili mu ten przeszczep włosów. Włosy wyglądają mu na bardzo gęste, a najlepsze jest to, że chłop się z tym w ogóle nie kryje. Tak jakby zrobił sobie kolejny tatuaż. Idzie to w dobrą stronę. Staje się to prostym zabiegiem. Kurde, też się kiedyś zdecyduje, tylko szkoda, że to jeszcze takie drogie i nie tanieje jakoś bardzo.
 
 
ewelinka83 

Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-09-08, 10:08   

Akurat jemu to ten przeszczep za bardzo urody nie dodał ;-) ale włosy ma zdecydowanie gęstsze. Szkoda, że przeszczepy włosów raczej nie dla kobiet :cry:
 
 
bighess 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-09-15, 13:32   

Jak to nie są. Wiele kobiet robi przeszczep włosów, tylko kobiety raczej powinny wybierać metodę FUE, bo blizna z tyłu głowy u faceta nie wygląda źle, a kobiet to trochę gorzej.
 
 
doroti2s 

Dołączyła: 23 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-09-22, 09:34   

Tak, tylko u facetów jest inaczej niż u kobiet. Facet łysieje inaczej niż kobieta. Większość kobiet jak ma problem z wypadaniem włosów, to tylko powoduje, że włosy są rzadkie i my chcemy je zagęścić, a przenoszenie włosów z jednego miejsca na inne nie ma dla nas większego sensu. Kobiety chcą mieć piękne, gęste włosy, a facet tylko żeby łysinki nie było widać. Wystarczą mu 2 kłaki na krzyż ;-) Dla nas nadal najlepszym rozwiązaniem są chyba peruki.
 
 
martucha 

Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-01-05, 14:34   

Ja nie rozumiem.. jakbym była facetem łysiejącym to w ogóle bym się nie przejmowała tym że mi włosy odrosły tylko bardzo się ucieszyła.. Mojemu facetowi kupiłam hairmax i ciesze sie ze powoli odzyskuje włosy. Najważniejsi jestescie wy a nie to co ludzie pomyślą...
 
 
bighess 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 9
Wysłany: 2012-01-11, 11:00   

Co to jest ten hairmax ? Ja Ci powiem, że jestem trochę sceptyczny do wszystkiego nowego, chociaż np. przeszczep włosów jest OK, bo są rezultaty, a inne rzeczy to tak pomagają chyba raczej na psychikę albo w niewielkim stopniu.
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2012-01-26, 11:28   

Hairmax to taka elektryczna szczotka do włosów. Można nią masować skórę głowy. Być może trochę pomaga, na pewno poprawia ukrwienie komórek włosowych, ale czy spowoduje odrost włosów ? Wątpię.
 
 
entango 

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2012-03-13, 07:39   

Nie no, ale Rooney wygląda teraz rewelacyjnie. U nas to jest przepaść pomiędzy naszymi klinikami, a angielskimi. Znajomy miał już 3 zabiegi przeszczepu włosów, a włosy dalej rzadziutkie i musi iść jeszcze na 2 zabiegi, a Rooney już miał glacę i po jednym przeszczepie burza włosów !
 
 
Tomek 

Wiek: 47
Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-05-17, 16:54   

To nie przeszczep panowie. Sam mam takie włosy. Zajrzyjcie do menstudio to sie dowiecie. Wyglada jak przeszczep ale nim nie jest ;-)
 
 
bambig 

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Warsaw
Wysłany: 2012-12-07, 17:28   

piszecie, że taki przeszczep jest taki drogi to o jakiej kwocie mówimy? Czy wiecie co się dzieje po takim przeszczepie włosów za np. kilka lat? Są tego jakieś skutki uboczne? Problemy skórne czy coś takiego i jeszcze jedno ważne pytanie:

przeszczep = ryzyko, czy jest możliwe, że taki przeszczep może się nie przyjąć i co wtedy?
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-04-10, 18:15   

Jego to akurat stać na takowy przeszczep, nie ważne ile by kosztował, należy na to zwrócić uwagę.

W sumie nie wiem, co to mu dało ponieważ nadal wygląda, jak wygląda. Nie będziemy tutaj wypominali komuś.
Jednak jak widać przeszczep się udał.
 
 
Moody 

Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-04-22, 16:55   

Rooney nigdy ładnie nie wyglądał ale rzeczywiście wygląda teraz jak by cofnął się o parę lat z włosami w sumie podczas euro wygrali konkurs jakieś gazety na najbrzydsza reprezentacje. Przeszczep włosów jak sama nazwa wskazuje polega na przeniesieniu włosa z jednego miejsca na drugi, wiec nie martwiłbym się o cenne czy blizny ale czy przeszczep się przynajmniej. Zamiast mieć wizualne wrażenie większej ilości włosów, można dostać za duże pieniądze efekt odwrotny.
 
 
Hertia 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 20
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2013-04-27, 11:53   

Jak dostaję kasę to go stać na to w sumie on i jak każdy piłkarz na zachodzie biedny nie jest zresztą to mnie nie obchodzi czy ładnie wygląda ale naprawdę dużo mu to dało przeszczep ładnie się wpasował. Ciekawe gdzie mu to robili i ile kasa na to wydał?
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-04-28, 13:20   

Przypuszczam , że nie były to małe pieniądze, jednak nie jestem w stanie powiedzieć ile i gdzie.
 
 
tral 

Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-06, 14:00   

Słyszałem, że zapłacił za to grubą sumkę, jednak jak mówicie to są jego włosy z pleców? czy w ogóle od kogoś? Z tymi plecami żartuję, jednak czy to są jego?
 
 
mrraauu 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-11, 11:32   

Przecież taki przypuszczem za grube pieniądze wcale nie musi być z jego włosów prawda? Czy się mylę? Zapłaci dużo to i wymaga, a oni mu wykonają.. zresztą pewnie jego pensja to pokrywa taki zabieg ( dniowka )
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-05-12, 12:28   

No tak, jego pensja jest naprawdę wysoka, więc nie ma co się nad tym akurat zastanawiać. Jednak co do przeszczepu czy to jego czy nie, to nie jestem w stanie powiedzieć, ale możesz mieć rację.
 
 
tral 

Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-21, 08:19   

Pewnie i pokrywa, na pewno go stać bo zabieg wykonał. A czy to prawda, że im więcej wyłożymy tym bezpieczniej? Czy to tylko lepsze włosy bedą?allbo i nie nasze?
 
 
mrraauu 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-23, 16:34   

No jest to dosyć logiczne, jeżeli płacisz za coś więcej to robione jest to lepiej, lepsza jakość. Co do zabiegu wiadomo, robią to lepsi lekarze, dłużsyz staż itp.
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-05-24, 08:42   

Jak dla mnie to jest trochę sprzeczne. Zastanów się, przecież może ktoś brać duzo kasy a wcale nie być dobrym prawda? jednak myślę, że on wybrał sobie najlepszy zespół medyczny
 
 
MrBald 

Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-06-16, 18:31   

Rooney w 2012 roku zarobił ponad 10 mln funtów.
A za sam zabieg medyczny przeszczepienia włosów Rooney zapłacił : uwaga : 15 tys funtów za pierwszym razem teraz bodajże podobnie, możliwe że nieco więcej :P
Także o czym my tu mówimy, mógłby dać Japończykom te 10 mln żeby zrobili mu jego klona haha :-P
 
 
Kramal 

Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Wu Wu A
Wysłany: 2013-08-23, 10:02   Re: Rooney i jego przeszczep włosów

bighess napisał/a:
Widzieliście teraz Rooneya z Manchestery United ? Wydaje mi się, że super zrobili mu ten przeszczep włosów. Włosy wyglądają mu na bardzo gęste, a najlepsze jest to, że chłop się z tym w ogóle nie kryje. Tak jakby zrobił sobie kolejny tatuaż. Idzie to w dobrą stronę. Staje się to prostym zabiegiem. Kurde, też się kiedyś zdecyduje, tylko szkoda, że to jeszcze takie drogie i nie tanieje jakoś bardzo.

No włosy ma przeszczepione po mistrzowsku, tylko weź pod uwagę jego portfel :P
 
 
borysszczak 

Wiek: 44
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Zg
Wysłany: 2013-10-05, 21:29   

To niech się podzieli :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant