Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: cienkie, od, slabe, wlosy, zawsze

Cienkie i słabe włosy od zawsze
Autor Wiadomość
malamelfi 

Dołączyła: 22 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-06-22, 08:28   Cienkie i słabe włosy od zawsze

Witam, od zawsze mam cienkie i słabe włosy. Nie mam przerzedzeń i nie łysieję, ale chciałabym je jakoś zagęścić. Ciężko mi je ułożyć, wiszą mi takie "sznity". Codziennie je muszę myć żeby nabrały troszkę puszystości, bo jeśli nie umyję to jest tragedia. Słyszałam, że obecnie jest wiele różnych dobrych metod. Co uważacie za najlepsze w moim przypadku ?

P.s. Mogą być zabiegi albo preparaty, kosmetyki, obojętnie, byleby działało.
 
 
doroti2s 

Dołączyła: 23 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-06-23, 22:16   

Hmm, mam podobny problem. Nic nie działa, co ? Też myję codziennie włosy bo inaczej to jest tragedia. Są różne metody na zagęszczanie włosów, jakieś włosy doczepiane, zgrzewanie, itp, ale to wszystko osłabia włosy. Ja już mam dość moich włosów i zastanawiam się nad systemem. Kosztuje to trochę bo około 3-4 tysiaki, ale efekty są podobno genialne.
 
 
gesti12 

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-06-27, 12:55   

Mam system włosów i uważam, że to jest najlepsza metoda zagęszczenia włosów. Włosy są puszyste, gęste, nieporównywalne z tym co miałam kiedyś. Jedyną wadą to cena. Mój system kosztował 6,5 tysiaka i ma mi służyć 2 lata. Jeśli masz takie pieniądze to się nie wahaj. Większość aktorek teraz ma systemy zamiast swoich włosów.
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-04-08, 13:42   

Podobno na włosy, skórę i paznokcie bardzo dobrze wpływa "skrzyp-pokrzywa".
Są to zioła, które się parzy i piję. Z tego co wiem, będzie to taka herbatka ziołowa, o całkiem dobrym smaku. Nie jest ona droga, a według jednej z okolicznych kosmetyczek działa bardzo dobrze. Myślę, że warto spróbować.
Włosy powinny stać się gęściejsze.
 
 
MrBald 

Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-06-22, 09:29   

Czy o dobrym smaku to nie wiem :P Ale na pewno warto spróbować, do tego suplementy diety brać odpowiednie. Starać się uzupełniać braki wit. A
 
 
IzaB 

Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Wierszcz
Wysłany: 2013-08-23, 10:13   

xpert napisał/a:
Podobno na włosy, skórę i paznokcie bardzo dobrze wpływa "skrzyp-pokrzywa".
Są to zioła, które się parzy i piję. Z tego co wiem, będzie to taka herbatka ziołowa, o całkiem dobrym smaku. Nie jest ona droga, a według jednej z okolicznych kosmetyczek działa bardzo dobrze. Myślę, że warto spróbować.
Włosy powinny stać się gęściejsze.

Spróbować warto. Zwiększenia objętości włosów nie zauważyłam, tylko paznokcie mam znacznie bardziej wytrzymałe. To duży plus, bo wcześniej dość często mi się łamały.
 
 
pikners212 

Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-10, 18:04   

Wątpię czy domowe metody pomogą. Na pewno warto spróbować ale jeżeli chcesz mieć dobry efekt to trzeba użyć specjalnych preparatów.
 
 
Pati 

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-06-27, 07:41   

Moim zdaniem warto próbować tych "domowych" sposobów. Niektórym osobom brakuje tylko pewnych składników odżywczych, które można znaleźć w ziołach, a nie w preparatach za parędziesiąt złotych.
 
 
Michał72 

Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 23
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-12-21, 11:14   

Tak, ale jak się dowiedzieć, których składników brakuje. Chyba tylko u specjalisty niestety albo stety.
 
 
Izulla 

Dołączyła: 04 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-04, 16:05   

Witajcie,

Mam bardzo słabe i cienkie włosy. W dodatku - ostatnio zaczęły mi wypadać w zatrważający sposób.

Szukam szybkiego sposobu na zahamowanie tego procesu. Naczytałam się sporo o domowych sposobach, ale... w moim przypadku nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Myślę o jakimś szamponie, ewentualnie o suplemencie diety? Zastanawiam się czy kupić biotynę czy może coś o bogatszym składzie?

Proszę tylko o jakieś "budżetowe" polecenia. Produkty/Zabiegi za milion monet są dla mnie nieosiągalne.

Pozdrawiam
 
 
Addrianna 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-11-27, 11:57   

Ja mam ten sam problem plus do tego potworne wypadanie włosów. Coś polecicie?
 
 
Lysostres 

Dołączył: 10 Maj 2022
Posty: 6
Skąd: Poland
Wysłany: 2022-05-10, 15:50   

Spróbuję tego skrzypu i suplementów, nie zaszkodzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant