Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: glowy, skora, sucha

Sucha skóra glowy
Autor Wiadomość
Danka 

Dołączyła: 29 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2021-10-14, 14:41   Sucha skóra glowy

Niestety nie znalazlam podobnego tematu tutaj na forum, a potrzebuje pomocy :-( mam strasznie sucha skóre glowy i brzydko to wyglada. Ogólnie tez mam sucha skóre, ale od jakiegos czasu i w zaleznosci od warunków pogodowych. Na glowie ten problem pojawil si? pierwszy raz. Caly czas musze miec wlosy rozpuszczone i strasznie mnie to denerwuje. Próbowalam juz kilka szamponów aptecznych i nic z tego, moze wy znacie jakies specyfiki, sposoby. Czy ktos z was ma podobny problem ? Help :-?
 
 
Olka2020 

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2020
Posty: 3
Skąd: Ustrzyki
Wysłany: 2021-10-29, 12:52   Re: Sucha skóra glowy

Danka napisał/a:
Niestety nie znalazlam podobnego tematu tutaj na forum, a potrzebuje pomocy :-( mam strasznie sucha skóre glowy i brzydko to wyglada. Ogólnie tez mam sucha skóre, ale od jakiegos czasu i w zaleznosci od warunków pogodowych. Na glowie ten problem pojawil si? pierwszy raz. Caly czas musze miec wlosy rozpuszczone i strasznie mnie to denerwuje. Próbowalam juz kilka szamponów aptecznych i nic z tego, moze wy znacie jakies specyfiki, sposoby. Czy ktos z was ma podobny problem ? Help :-?


Hej Danka, a stosowalas moze szampony naturalne, bez SLS ?
 
 
Danka 

Dołączyła: 29 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2021-11-26, 09:05   

Stosowalam rozne szampony, te naturalne bez SLSu tez :( nic mi nie pomoglo, a pomysly juz mi sie skonczyly...
 
 
Mela 

Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2020
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-12-29, 09:34   

Ja osobiście polecam wizytę u trychologa (on zajmuje się skórą głowy i włosami). Jest to dobry pierwszy krok do rozpoczęcia odpowiedniego leczenia :) Dzięki zawężonej specjalizacji, może dokładniej zająć się schorzeniem skóry głowy i ocenić, czy do rozwiązania problemu wystarczy kuracja i jakieś zabiegi trychologiczne, czy konieczne jest skierowanie do innego specjalisty, np. dermatologa.
 
 
Lysostres 

Dołączył: 10 Maj 2022
Posty: 6
Skąd: Poland
Wysłany: 2022-05-10, 15:54   

U mnie nawet woda ma znaczenie, moge nie mieć problemu, umyć się wodą gdzieś i nagle cały naskórek z głowy mi schodzi płatami. Miałem tak 4x w życiu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant