Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: lysieje

Łysieję :(
Autor Wiadomość
Wandolf 

Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Końskie
Wysłany: 2014-06-14, 20:57   Łysieję :(

Witajcie,
niestety i mnie dotknął ten problem.. Moje włosy się znacznie przerzedziły, a zakola powiększyły.. Dodatkowo zauważyłem łysy czubek głowy... Czy mogę to jakoś zatrzymać? Nie chcę być łysy jak mój ojciec
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-06-27, 21:29   

Piszesz, ze nie chcesz być łysy jak Twój ojciec, co sugeruje tutaj niestety łysienie genetyczne, od którego praktycznie nie da się uciec..
Jedyne co możesz zrobić, to udać się do lekarza dermatologa i rozpocząć leczenie, które spowolni proces utraty włosów.
Być moze w przyszłości zdecydujesz sie na przeszczep włosów na miejsca bardziej przerzedzone.
Trzeba też liczyć na to, ze wkrótce ktoś opracuje skuteczną metodę walki z tym problemem
 
 
Wandolf 

Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Końskie
Wysłany: 2014-07-05, 16:39   

Zapisałem sie na wizytę, niestety dopiero na grudzień, choć ponoć jest to jeden z lepszych lekarzy w naszym mieście.
Nie stać mnie na prywatną wizytę, więc do tego czasu muszę sie posiłkować standardowymi zaleceniami znalezionymi w sieci.. To co czytałem na temat tej "choroby" niestety nie nastraja do pozytywnego myślenia.. Zastanawiam sie po co ktos wymyslil wypadanie włosów..
Na przeszczep też raczej nie będzie mnie stać, jeśli nie uda się spowolnić utraty włosów, czeka mnie los ojca :(
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-20, 08:23   

Z tymi terminami do lekarzy w naszym kraju rzeczywiście są ogromne kłopoty.
Myślę, że nikt nie wymyśla żadnych chorób, one się po prostu pojawiają z powodu różnych błędów genetycznych, hormonalnych i szkodliwych wpływów środowiska.
Ale głowa do góry, wiele osób cierpi na ten typ łysienia i musi z nim walczyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant