Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: czy, na, peruke, sie, zdecydowac

czy zdecydowac sie na peruke
Autor Wiadomość
PIOTR 

Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Konstantynow
Wysłany: 2014-06-27, 21:22   czy zdecydowac sie na peruke

Chciałbym sie dowiedziec kiedy najlepiej podjąć decyzję o peruce?
Do tej pory unikałem stawienia czoła problemowi łysienia, jednak jest coraz gorzej.. Nie chce się truc tymi lekami wszystkimi
Myślicie, ze do jakiej ilości włosów wypada mieć swoje włosy, a kiedy trzeba zainwestować w perukę?
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-05, 16:35   

Zdecydowałeś więc, że nie zamierzasz podjąć się leczenia farmakologicznego swojego łysienia?
Przeważnie to brak działania leków skłania ludzi do zainteresowania się perukami, ewentualnie gdy przyczyna nie może być wyeliminowana leczeniem np. chemioterapia.
Jeżeli już zadajesz takie pytania, to sądzę, że peruka jest Ci potrzebna, choć nie zamieściłeś zdjęć, więc ciężko to jednoznacznie ocenić.
Wszystko zależy tez od Twojego indywidualnego podejścia i od pracy, którą wykonujesz.
 
 
PIOTR 

Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Konstantynow
Wysłany: 2014-07-20, 08:10   

Nie,nie chcę się bez sensu truć tymi chemikaliami, które przecież są bardzo silne a nie gwarantują, że włosy przestaną wypadać i odrosną.
Peruka jest już rozwiązaniem na dłużej - płacę raz, korzystam wiele lat. Przy okazji nie niszcząc wątroby.
Nie mam też czasu na jakąś regularność w stosowaniu leków i wcierek, stąd od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna peruki.
Nie wiem tylko, czy będę się w niej dobrze czuć i czy będzie pasowac.
 
 
Koreb 

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Polonia
Wysłany: 2014-07-24, 19:47   

Przede wszystkim najgorsze są skutki uboczne wszelkich leków, w tym tych na łysienie!
Nie mogę pozwolić sobie na brak potencji, senność czy inne tego typu historie, więc dobrze Cię rozumiem.
Jednak też podziwiam Cię, bo ja nigdy nie zdecydowałbym się na założenie czy choćby przymiarkę peruki. Nie czułbym się ze soba dobrze.. CHyba lepiej czasem odpuścić i przyjąć to co daje los, chyba tak będzie w moim przypadku łysienia genetycznego
 
 
PIOTR 

Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Konstantynow
Wysłany: 2014-08-30, 11:39   

Kupiłem sobie perukę i jestem zadowolony :)
nie rozumiem jak można źle się czuć mając piękne, naturalne włosy.. nie swoje, ale jednak!
Niepotrzebnie się wahałem, to była dobra decyzja - wszystkim zastanawiającym się - wybierzcie perukę zamiast niepewnego, kosztownego i męczącego leczenia łysienia, często niedającego efektów.
 
 
Paula 

Dołączyła: 07 Lip 2017
Posty: 9
Skąd: Sopot
Wysłany: 2018-05-25, 07:33   

Dokładnie peruka tak samo dla mężczyzn jak i kobiet to nic strasznego. Jeżeli ktoś ma problemy z łysieniem i jest to uciążliwe, warto spróbować chociaż raz peruki. Bardzo możliwe, że nowe włosy się spodobają ;)
 
 
Michał72 

Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 23
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-08-13, 07:44   

Cytat:
Dokładnie peruka tak samo dla mężczyzn jak i kobiet to nic strasznego. Jeżeli ktoś ma problemy z łysieniem i jest to uciążliwe, warto spróbować chociaż raz peruki. Bardzo możliwe, że nowe włosy się spodobają ;)

Tak tylko moim zdaniem porządne peruki troszkę kosztują, a niestety niektórych nie stać na taki wydatek.
 
 
Paula 

Dołączyła: 07 Lip 2017
Posty: 9
Skąd: Sopot
Wysłany: 2018-09-28, 07:47   

Dobre samopoczucie jest warte każdej ceny :D
 
 
miki789 

Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2019-05-10, 10:36   

Długo szukałam dobrej perukarni która zrobi perukę dla mojej siedmioletniej córki.W Łodzi na Wiwulskiego wyknano peruczkę cudowną dla mojej córci włoski dano cieniutkie mięcutkie o kolorze bląd.
 
 
Grzegorz881 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-09-30, 12:19   

Są sklepy gdzie można kupić taką perukę dla osób łysiejących czy takich, które sa po chemioterapii.
 
 
maria.ciecwierz 

Dołączył: 27 Sty 2023
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2023-01-27, 12:15   

Myślę, że peruka to ostateczność. Warto powalczyć z łysieniem za pomocą innych metod. Ciekawe rozwiązanie oferuje klinika https://www.hairagain.com.pl/. Ich metoda niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów może świetnie się sprawdzić w przypadku wielu pacjentów.
 
 
Pauli889 

Dołączyła: 31 Mar 2023
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-05-02, 14:28   

Ja też uważam, że peruka t ostateczność
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant