Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: co, kepka, tu, wlosow, wyrosla, zeby, zrobic

Co zrobić żeby wyrosła tu kępka włosów?
Autor Wiadomość
sztabowicz 

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-09-18, 16:13   Co zrobić żeby wyrosła tu kępka włosów?

Miałem wypadek w wieku ok. 10 lat. Przebiłem głową szybę i trochę się pokaleczyłem.
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-09-20, 22:10   

Jeżeli jesteś zdesperowany, żeby to wyleczyć, poleciłabym chyba przeszczep :) Nie wydaje mi się, żeby jakiekolwiek medykamenty były w stanie "stworzyć" cebulki włosów, których w tej chwili w tym miejscu nie ma wcale, ponieważ zostały zniszczone urazem. Nie polecam też mezoterapii i innych tego typu sposobów, bo to też nie ma prawa tu zadziałać. Nie jest to duży ubytek, nie jest też w rzucającym się w oczy miejscu. Trzeba więc albo nauczyć się z tym żyć, albo trochę zapuścić włosy, co pozwoli ukryć bliznę albo zdecydować się na jakiś mały przeszczep
 
 
sztabowicz 

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-09-26, 14:50   

Jak sądzisz czy tylko w tym jednym miejscu mi wypadły cebulki czy jeszcze w innych? Czy takie rozmieszczenie włosów (poza tym jednym punktem) jest normalne? Innymi słowy - czy włos rośnie koło włosa w równych odległościach czy naturalne są takie odstępy i grupowanie się włosów? Fota z lampą błyskową.

 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-09-26, 19:24   

Moim zdaniem włosy rosną ciut za rzadko, zwłaszcza w centralnym pasie i na czubku, ale normalne jest, że kilka włosów wyrasta się z jednego miejsca, więc zgrupowanie ich zdaje się być w porządku. Oczywiście każdy włos układa się inaczej i to też potęguje wrażenie o nierównomiernym rozmieszczeniu.
Wydaje mi się, że jeżeli zaczniesz łysieć, to raczej od czubka głowy ;)
Czy cebulki zanikły w innych miejscach? Jeżeli tak, to równomiernie, bo drobne przerzedzenie jest widoczne na całej głowie, nie tylko w jednym miejscu.
Ale nie jest to duży ubytek, więc moim zdaniem jeżeli nie zauważyłeś nadmiernego wypadania włosów, to nie ma się czym przejmować.
 
 
Carola 

Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-26, 20:02   

Kolego, to drugie to Twoje zdjęcie? ;) Gratuluję urody :)
moim zdaniem robisz z igły widły - ubytek jest zupełnie niezauważalny,a stan ogólny włosów jest na prawdę ok! Widać, że włosy są jeszcze krótkie, gdy podrosną jeszcze trochę, zasłonią całą skórę głowy.
Może to nie jest to co wcześniej, ale jest na prawdę dobrze ;) A jeśli chcesz coś poprawić to stosuj różne maści, wcierki, maski, odżywki- to powinno pomóc przy niewielkich problemach
 
 
sztabowicz 

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-09-27, 12:11   

A nie uważacie że to po prostu krzywizna głowy tak działa iż włosy rozkładają się na wszystkie strony a ponadto zostały prześwietlowe i wydaje się że na czubku jest rzadziej? Mają ok 1 cm więc jeszcze nie oklapły.
Załamujecie mnie tym co mówicie.

On też by łysiał?
http://s1.firstpost.in/wp...TR33WYJ_opt.jpg
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-10-05, 13:13   

Jeżeli chodzi o światło, to rzeczywiście, odbijając sie od skóry potęguje wrażenie rzadkich włosów, ale może być tak jak mówisz, że włosy po prostu tak się rozkładają i dlatego jest wrażenie, że na czubku jet rzadziej.
Carola chyba to zauważyła mówiąc, ze robisz "z igły widły", a jeżeli teraz włosy odrosły Ci jeszcze bardziej, to wydaje mi się ze rzeczywiście problemu nie ma,a na pewno nie ma go w jakimś stopniu, który powinien Cię zaniepokoić.
 
 
Carola 

Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-05, 14:17   

Cały czas tak myślałam właśnie, że to kwestia tego, że głowa jet okrągła i po bokach więcej włosów nakłada się na siebie i stąd wrażenie, że centralnie jest mniej włosów.
ciężko tez jest określić dokładną długość włosów pod takim kątem, stąd jeszcze większe wrażenie przerzedzenia. Ale to co pisałam możesz stosować - być może pomoże to na jakość włoów, staną się bardziej miękkie i puszyste :)
 
 
TomTom 

Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2015-02-22, 20:43   

Widzę, że ktoś ma bliznę podobną do mojej.
Pozcieszające, że nie jestem sam. Nigdy mi to nie przeszkadzało w sumie, ale teraz chciałbym coś z tym zrobic, chociaz na ten jeden raz.
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-04-04, 19:34   

Najważniejsze to zaakceptować siebie, bo wtedy każde leczenie czy inne działanie jakie podejmujemy przynosi lepsze efekty! Z pewnością nikt nie zwraca uwagi na małe ubytki włosów gdzieś na skórze głowy. Trzeba soboie to uświadomić a później szukać sposobu, który nam pomoże poprawić samopoczucie - byle nie za wszelką cenę, żeby mały mankament nie stał się centrum uwagi i tragedią życia.
 
 
TomTom 

Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2015-04-04, 20:27   

Masz rację, trzeba przede wszystkim żyć chwilą i cieszyć się wszystkim co nas spotyka :) A włosy - to tylko włosy, zawsze jest jakiś sposób, żeby je "naprawić" :) mi jak już pisałem - pomogł spray w połączeniu z zakolorowaniem skóry cieniem do powiek w kolorze włosów.
 
 
filip25 

Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2020-03-07, 18:38   

Też mam w planach przeszczep włosów. Mam dopiero 25 lat a zakola straszne. Widzę że Warszawska Elite jest bardzo często polecana.
 
 
olek41 

Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: 2020-03-09, 12:58   

Nie dziwie się, mają świetnych specjalistów.
 
 
czternasty
[Usunięty]

Wysłany: 2022-03-30, 09:14   

Zakola to nic strasznego, nie ma co wierzyć w te bajki.
 
 
Lysostres 

Dołączył: 10 Maj 2022
Posty: 6
Skąd: Poland
Wysłany: 2022-05-10, 15:49   

Włosy na bliznach, to ciekawa sprawda - na głowie mi nie chcą rosnąć, za to na bliznach mi rosną, tak, że ludzie negują, że to blizny xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant