Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: hairco, jest, second, to

second hair-co to jest?
Autor Wiadomość
kaska77 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2013-03-16, 19:49   second hair-co to jest?

słyszałam o metodzie second hair, to jest uzupełnianie włosów. na czym to polega? czy to jest przeszczep?
 
 
Moody 

Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-04-25, 11:51   

Trochę o tym poczytałem wygląda to na zabieg kosmetyczny nie jest to przeszczep bo nie używa się tego w tej metodzie, chodzi o to że włosy które już posiadasz są zagęszczane i przedłużane. Co daję naturalny efekt zdrowych i pięknych włosów. Raczej brzmi to jak reklama najlepiej było by gdyby ktoś to objaśnił kto miał do czynienia z tą metoda.
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-05-02, 09:32   

Tak jak kolega wyżej mówi jest to zabieg, jednak można pomylić to z perukami, ponieważ zdarzają się takie osoby. Zabieg z tego co mi wiadomo jest bezpieczny i nie należy do najtrudniejszych
 
 
tral 

Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-29, 15:00   

A jak moze przebiegac taki zabieg? Co do kosztow to rozumie sie, ze nfz nie wspomaga nic a nic tak? Mowisz w miare bezpieczny,a co to dla Cebie znaczy w miare bezpieczny?
ciekawia mnie tez efekty,jakie te wlosy sa?widac,ze nie naturalne od podstaw czy nie zauwazalne to?
 
 
Seba 

Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-02, 13:09   

Czy ktoś to stosował? Macie zdjęcia?
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-06-05, 09:51   

Co do stosowania i zdjęć to osobiście nie, jednak tak jak pisałem wyżej, że zabieg jest bezpieczny i nie należy do najtrudniejszych.

Włosy podobno w dotyku są bardzo miękkie i nie wyczuwalne, że to nie Twoje pierwsze. Czy widać różnicę? hmm osobiście nie widziałbym, gdybym nie widział już kilku przypadków, jednak dla laika to nie takie proste - tak mi się zdaje.
 
 
patrick 

Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: miejscowość
Wysłany: 2013-06-08, 09:22   

Na czym dokładniej polega ten zabieg? Ogólnie okej bezpieczny, nie jest zły rozumiem, jednak jak te włosy są doczepiane? W ogóle jest 100% pewność, że te włosy nie wypadną?
 
 
IzaB 

Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Wierszcz
Wysłany: 2013-08-23, 10:10   

A czy te doczepiane włosy, to są prawdziwe czyjeś włosy czy sztuczne?
 
 
komza 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: wwa
Wysłany: 2013-11-17, 21:18   

Secondhair to systemy włosów ktore mocujesz specjalnymi tasmami lub klipsami. W polsce chyba najpopularniejsze bo podobno maja bardzo dobra cene i rosyjskie wlosy czyli najlepsze. Slyszalam duzo dobrych opini od moich klientek o nich.

Trzymac sie ;-)
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-12, 22:10   

Droga sprawa, ale chyba walka z łysieniem nie jest tania niestety..
A podejmując ją trzeba mieć świadomość, ze jest to walka z wiatrakami, bo inaczej tego nazwać nie można. Co do uzupełnienie - wygląda na prawde naturalnie, szkoda, ze nie udało Ci się przełamać i jednak zacząć nosić
 
 
Monika85 

Dołączyła: 17 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-08-17, 11:12   

Jakieś 2 miesiące temu kupiłam system włosów i muszę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolona. Początkowo wahałam się, w internecie nie znalazłam zbyt wielu sprawdzonych i konkretnych informacji, więc umówiłam się na konsultacje w klinice włosa. Tam uzyskałam wszelkie informacje na temat systemów, zostały też pobrane wymiary oraz podałam moje preferencje. Po paru tygodniach dostałam swój system, czuję się w nim świetnie.
 
 
Malinkaa 

Wiek: 56
Dołączyła: 22 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Płock
Wysłany: 2017-08-22, 08:48   

Ja mam system z włosów naturalnych i bardzo polecam. Niestety cena jest dość wysoka, ale nie żałuję wydanych pieniędzy, bo wreszcie mam pięknie wyglądające włosy.
 
 
erykap0 

Wiek: 56
Dołączyła: 05 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-09-05, 08:57   

Ja aktualnie noszę perukę z włosów syntetycznych, zastanawiam się nad włosami naturalnymi. Dużo czytałam na temat systemów i poważnie się nad tym zastanawiam. Z tego co mówicie to chyba warto zainwestować w taki system. Zwykła peruka dla mnie jest uciążliwa i nie za bardzo wygodna. Myślę nad konsultacjami, jeśli się zdecyduje to dam znać jak było !
 
 
Paula 

Dołączyła: 07 Lip 2017
Posty: 9
Skąd: Sopot
Wysłany: 2017-09-22, 08:00   

Kiedyś też nosiłam perukę z włosów syntetycznych i muszę przyznać ,że nie wspominam tego czasu najlepiej. Zawsze wstydziłam się myśląc, że wszyscy na mnie patrzą ...:( mąż umówił mnie na konsultację i od kilku miesięcy jestem SZCZĘŚLIWĄ posiadaczką systemu włosów naturalnych :)) Efekt jest lepszy niż myślałam, to najlepiej wydane pieniążki w naszym życiu :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant