Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: skutki, uboczne

skutki uboczne
Autor Wiadomość
Pewnik 

Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 20
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2014-12-02, 22:01   skutki uboczne

Witam,
chciałbym, by wypowiedzieli się tutaj stosujący środki farmakologiczne na receptę/bez recepty doustne/na skórę i opowiedzieli o skutkach ubocznych. Zależy mi na tego typu schemacie - lek - subst. czynna - dawka jednorazowa - dawka dobowa - efekty na początku stosowania - skutki uboczne na początku stosowania - efekty po czasie - skutki uboczne po czasie.
Niekoniecznie trzeba spełnić wszystkie warunki, ale to byłoby dobre porównanie, ponieważ pewnie zdecyduję się na leczenie farmakologiczne, ale chcę wiedzieć, który lek będzie "mniejszym złem"
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-12-04, 19:56   

Masz dobry pomysł, ale moim zdaniem ważne jest też, czy poza rozpoczęciem leczenia danym lekiem, zmieniło się jeszcze coś w życiu człowieka piszącego opinię. Być może miał trudny okres w domu/pracy, lub stosował dodatkowo inny specyfik. To wszystko może wpływać pozytywnie lub negatywnie na wyniki leczenia czy skutki uboczne. Bardzo ciężko jest znaleźć wypadkową działania tylko i wyłącznie leku, ale trzeba próbować
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant