Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: dziecko, lyse

Łyse dziecko
Autor Wiadomość
Filippo 

Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Zdw
Wysłany: 2014-10-11, 21:01   Łyse dziecko

Witam serdecznie!
Jestem panikującym tatusiem - mianowicie, moje dziecko urodziło się łyse, praktycznie zero włosów, jakis mikroskopijny, prawie niezauważalny meszek.
Po porodzie jest jeszcze gorzej - włosy dzieciątku nie rosną wcale - nie widać, żeby coś się zmieniało/ciemniało/wydłużało
Czy to jest normalne?
Kiedy powinny pojawić się włoki? To jest dziewczynka a niestety jest zupełnie łysa co nie wygląda ładnie i niepokoi mnie
Żona mówi, że ma jeszcze czas ale sam nie wiem
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-10-19, 18:51   

Pierwszy raz spotkałam się z tak zmartwionym rodzicem o włosy swojego dziecka :)
Ja bym się tym tak nie przejmowała - każdemu wyrosną włosy w swoim czasie - jedni się rodzą z włosami, inni muszą na nie zaczekać, jeszcze inni po urodzeniu tracą włoski w wyniku wycierania się tych jakże delikatnych struktur podczas kąpieli, wycierania, czy samego leżenia na poduszce.
Nie ma się co martwić na zapas - na 99% z Twoim dzieckiem wszystko jest w porządku i w swoim czasie zapuści piękne włoski, tymczasem możesz na główce wiązać ładne chusteczki :)
 
 
Filippo 

Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Zdw
Wysłany: 2014-10-25, 22:57   

Wszedłem tu, żeby upewnićsię, że wszystko gra ;)
Może rzeczywiscie przesadzam, ale martwięsię, to w końcu moje pierwsze dziecko, nie mam żadnego doświadczenia. Teraz już będę wiedział, że nie każdy bobas musi mieć od razu włoski i będę czekał na ich pojawienie się z większą cierpliwością
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant