Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: czy, lysienie, moze, na, pomoc, szampon

Czy szampon może pomóc na łysienie ?
Autor Wiadomość
bighess 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-08-08, 19:31   Czy szampon może pomóc na łysienie ?

Pewnie zetknęliście się z szamponami na łysienie, jest ich coraz więcej, ale czy szampon do włosów może zatrzymać łysienie ? Wydaje mi się, że chyba nie za bardzo. Przecież szampon się spłukuje i substancje czynne działają tylko przez minutę, dwie. Nie chce mi się wierzyć, że to wystarczy żeby miało pozytywny efekt. Pomógł komuś jakiś taki szampon ?
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2011-08-13, 09:58   

Szampon na pewno nie zatrzyma łysienia, ale na pewno może coś pomóc. Zależy też jaki. Ważny jest skład. Masz rację pisząc, że działanie szamponu jest słabsze niż preparatu bo się go spłukuje i dlatego preparat jest o wiele ważniejszy i ma kluczowe działanie. Natomiast włosy i tak trzeba czymś umyć. Możesz kupić sobie zwykły szampon, a możesz trochę lepszy ze składnikami działającymi przeciwko wypadaniu włosów, więc dla mnie wybór jest prosty. Nie ma natomiast co przepłacać. Ja nie kupiłbym szamponu na łysienie za 150zł, ale preparat już mógłbym się zastanowić.
 
 
juan76 

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-18, 21:17   

Zależy czego oczekujesz. Jeśli oczekujesz całkowitego zatrzymania łysienia, to raczej się przeliczysz, ale tak jak Andi pisze na pewno nie zaszkodzi. Ja stosuje Nizoral, bo mi świetnie oczyszcza skórę głowy. Później mogę stosować różne specyfiki. Jestem tradycjonalistą i do nowości podchodzę z dystansem. Stosuję sprawdzony, skuteczny, stary minoxidil bo na mnie działa. Tobie też polecam preparat oprócz Twojego szamponu.
 
 
Hertia 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 20
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2013-04-20, 07:49   

Szampony raczej nie powstrzymają łysienia bo są od innych celów, głownie walczą z łupieżem i odzywają skórę głowy. Ja bym za bardzo i zbyt często szamponów nie używał
niektóre z nich mogą zawierać pewne związki które wchłaniane prze skórę i włosy mogą nam zaszkodzi gdyby ktoś miał np uczulenie(np wyciąg z alg szkodzi oczom).
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-05-03, 11:20   

Nie oszukujmy się, szampon nie powstrzyma łysienia. To co tam piszą to jedynie kłamstwa by sprzedać produkt.
Są środki, które powstrzymują łysienie, jednak najlepiej pierw iść to lekarza specjalisty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant