Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: nanogen, pytanie

Pytanie o Nanogen
Autor Wiadomość
entango 

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-08-02, 21:19   Pytanie o Nanogen

Widziałem ostatnio reklamę tego kosmetyku. Na zdjęciach wygląda to imponująco, ale jak jest w rzeczywistości ? Pewnie reklama jak zwykle przesadza. Proszę o opinie osób które stosowały Nanogen i czy warto go kupić ?
 
 
moniaxxx 

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-08-04, 16:30   

Nie wiem czy jest przesadzona, tak to mniej więcej działa. Pamiętaj jednak, że jest to tylko kosmetyczne zagęszczenie włosów i poprawa wizualna wyglądu, ale włosów po tym nie przybywa.
 
 
dzikus 

Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-08-07, 08:02   

Ja używam Nanogenu od 2 lat - jest OK.
 
 
bighess 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 9
Wysłany: 2013-01-12, 21:51   

Powiem tak, lepiej byłoby mieć więcej swoich włosów, ale niestety nie każdy ma tak dobrze i przy przerzedzonych włosach jest to środek, który może doraźnie pomóc. Nanogen nie działa gdy włosów jest bardzo mało lub nie ma ich wcale. Wtedy opada na skórę głowy i efekt jest żaden, a nawet gorzej niż przed użyciem. Włosy trzeba umyć na nowo. Zauważyłem też, że Nanogen najlepiej sprawdza się gdy włosy mają długość 5-10cm, wtedy może być ich dużo mniej, a Nanogen i tak je ładnie zagęści.
 
 
alla87 

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 2013-01-21, 10:11   

Myślę, że szkoda kasy skoro to i tak nie zwiększa ilości włosów. Mi pomógł Rogain i polecam ten środek do wcierania w skórę głowy. Jeśli chodzi o opinie na temat Nanogenu to nie za bardzo mogę się wypowiedzieć, bo nigdy nie używałam, ale te maskowanie to chyba jest tak mniej więcej jak noszenie peruki. Jak komuś to pasuje to OK, ale ja bym się raczej na to nie zdecydowała. Ciekawe czy to w ogóle jest widoczne ?
 
 
dzikus 

Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-01-23, 17:13   

To nie tak do końca jak peruka, bo jak ktoś nosi perukę to raczej to widać, a jak nosisz Nanogen, to tego nikt nie zauważy. Poza tym głowa w peruce się poci i może swędzieć, a jak masz dodatkowo trochę więcej "włosów we włosach" to nic się nie poci. Ja używam i jestem zadowolony.
 
 
max 

Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Kościan
Wysłany: 2013-01-29, 22:00   

chciałbym kupić taki nanogen ojcu na prezent. Widziałem w sieci, że takie opakowanie 15g kosztuje w granicy 100zł. Moje pytanie.

Na ile takie 15g starczy? Na jedno posypanie? Łysieje tylko na czubku głowy, ile razy będzie mógł użyć takie 15g opakowanie?
 
 
dzikus 

Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-01-31, 10:11   

Na jakieś 30 zastosowań, ale jeśli to jest tylko czubek głowy, to może i na 40 starczy.
 
 
Kaziu11 

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-24, 19:47   

To już dość sporo, a przy tylu zastosowaniach można już zauważyć sporą poprawę?? Czy trzeba ich więcej?
 
 
dzikus 

Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-07-23, 09:02   

Widzę, że zupełnie nie rozumiesz działania Nanogenu. Wejdź sobie na stronę www.nanogen.pl i poczytaj o co chodzi. Każde jedno zastosowanie daje taki sam efekt. Zagęszczenie włosów uzyskujesz od razu. To nie jest preparat na odrost włosów, na którego efekty trzeba czekać czasami bardzo długu. To działa od razu, ale efekt traci się po umyciu włosów.
 
 
moniaxxx 

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 6
Wysłany: 2014-02-05, 18:13   

Czy stosował ktoś już ten nowy Nanogen Kinetic ? Czym on się różni tego starego ? Proszę o opinie.
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2014-02-12, 11:15   

Ja już go mam. Myślę, że jest lepszy. Teraz prawie w ogóle nie opada na skórę głowy.
 
 
David 

Wiek: 60
Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 11
Skąd: Kutno
Wysłany: 2015-03-16, 15:09   

Stosuję ten Nanogen Kinetic już od ponad roku. Powiem tak, na pewno dużo mocniej przyczepia się do włosów. Nie opada tak na skórę i to jest duża zaleta. Także, wg mnie na pewno lepszy niż był.
_________________
Pozdrawiam, Dawid
 
 
Irek237 

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2015-04-21, 12:52   

Szkoda kasy na takie "wynalazki", żeby to jeszcze wzmacniało włosy, a to tylko maskuje łysinkę ;-)
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-04-21, 21:11   

Dla niektórych jest to efekt jakiego oczekują :) Nie każdy ma nadzieję - po kilkunastu wypróbowanych terapiach lekami dającymi skutki uboczne, a w tym wszystkim chodzi o jedno - ocalenie wyglądu, a ten preparat to robi ;)
Wiadomo, że nie ma to jak własne gęste i mocne włosy, ale jako doraźne rozwiązanie jest ono jak najbardziej ok
 
 
marilka 

Dołączyła: 10 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-08-10, 13:44   

Generalnie problem łysienia dotyka coraz młodsze osoby i to nie tylko mężczyzn ale i kobiety. Ja także mam ten sam problem i stosuje tabletki na bazie skrzypu polnego Profolan. Słyszałam jeszcze o Skrzypovicie ale o nanogenie nie. Dlatego weszlam tu z ciekawości :)
 
 
miro12 

Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Lubartów
Wysłany: 2016-04-19, 15:28   

czy ktoś z Was stosował nanogen zaraz po przeszczepie włosów? Jestem właśnie po zabiegu i na efkty mam czekać podobno jeszcze pół roku :-/
 
 
Michał72 

Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 23
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-04, 09:48   

Sam nie miałem przeszczepu (jeszcze) ale znam osobę która miała przeszczep. Po samym zabiegu nie można stosować Nanogenu do momentu kiedy zagoją się rany i znikną strupki. Trwa to jednak bardzo krótko zazwyczaj kilka dni. I tak w tym czasie raczej się z domu nie wychodzi. Po tym czasie możesz spokojnie stosować Nanogen i czekać na efekty przeszczepu.
 
 
ssylwiaka 

Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2016-08-16, 21:05   

Wie ktoś może czy 7 letniemu dziecku można stosować Nanogen? Mój syn ma łysienie plackowate i próbowałam już chyba wszystkiego i nic nie pomaga. Czy Nanogen przynajmniej trochę to ukryje? Słyszałam opinie, że na łysienie plackowate Nanogen się nie nadaje, ale może ktoś stosował i przynajmniej trochę pomogło?
 
 
basia98 

Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 23
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-08-22, 08:47   

Niestety jeśli chodzi o łysienie plackowate to Nanogen raczej nie pomoże :-( wiąże się to ze specyfiką tego łysienia, które polega na całkowitej utracie włosów w różnych miejscach i tworzeniu się tak zwanych: "placków". Nanogen działa w ten sposób, że przyczepia się do tych włosów, które jeszcze są, a jeśli nie ma ich wcale to po prostu opada na skórę głowy i nie daje żadnego efektu. Słyszałam, że łysienie plackowate można leczyć kortizonem lub innymi lekami. Jeśli chodzi o maskowanie tych placków to ewentualnie możesz spróbować HairFor2 na stronie www.hairfor2.pl To jest taki lakier, który działa podobnie do Nanogenu, zagęszcza bardziej przerzedzone włosy, ale w przeciwieństwie do Nanogenu trochę brudzi i farbuje. W Twoim przypadku jednak może lepiej jakby syn miał trochę przyfarbowane włosy co w zasadzie widać jedynie przy silnym świetle niż te łyse placki. Spróbuj ewentualnie i daj znać. Sama chciałabym wiedzieć czy Ci to pomoże. Powodzenia!
 
 
ssylwiaka 

Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2016-09-05, 13:52   

Zamówiłam Nanogen i ten hairfor2 też i w sumie muszę przyznać, że miałaś rację. Na łysienie plackowate to te kosmetyki niewiele pomagają. Trochę zmniejszyły te placki, szczególnie na ich krawędziach, ale placki są nadal widoczne :-( Chociaż ostatnio zauważyłam, że zaczęły się trochę zmniejszać. Nanogen zastosowałam za to mamie, bo ma takie trochę przerzedzone włosy i przyznam, że efekt "wow" :shock: - super to wyszło! Ma teraz normalne, gęste włosy, szkoda tylko, że Kamilkowi nie pomogło :-(
 
 
Dana91 

Dołączyła: 04 Gru 2015
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-05-30, 14:50   

Zamówiłam sobie ostatnio też ten Nanogen i jestem pod ogromnym wrażeniem! Kiedyś kupiłam jakiś inny, podobny kosmetyk, który przesypał się przez włosy na skórę głowy. Efekt był okropny czyli żaden, a nawet gorzej bo włosy nadal były rzadkie tylko skóra zaciemniona i w dodatku głowa mocno swędziała.

Po czymś takim powiedziałam sobie, że nigdy czegoś takiego już więcej nie użyje, ale czytając te Wasze opinie dałam sobie drugą szansę i muszę przyznać, że przyczepność Nanogenu jest niesamowita. Te włókna Nanogen Kinetic wczepiają się do każdego włosa i robią coś w kształcie takiej jakby mini choinki. Prawie w ogóle nie opadają na skórę głowy, no może gdybym miała kompletnie łyse placki to wtedy i owszem, ale przy moim dosyć mocnym przerzedzeniu Nanogen spisał się genialnie.

Naprawdę, jeśli się wahacie, to nie czekajcie i wypróbujcie - będziecie mile zaskoczeni. Jak coś, to piszcie na priv, to wyślę moje prywatne fotki.
 
 
Pablo 

Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2017-10-16, 13:03   

Śmieszą mnie takie „wynalzki” wole być lysy niż nosić na gołwie jakiś proszek :mrgreen:
 
 
Wiki82 

Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 11
Skąd: Opole
Wysłany: 2017-10-25, 13:29   

To sobie bądź łysy jak masz na to ochotę, większość osób nie chce być łysa i jeśli jest coś co pomoże pomóc to dlaczego nie skorzystać?
 
 
ssylwiaka 

Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Kłobuck
Wysłany: 2018-01-16, 08:45   

Ostatnio kupowałam Nanogen i dokupiłam sobie ten nowy spray termoochronny. Fajna sprawa, spryskuję włosy kilka razy, rozczesuję i suszę suszarką. Włosy są sztywniejsze, mocniejsze i nie oklapują się :-) Na końcu trochę Nanogenu, wklepuję go lekko dłonią i delikatnie rozczesuję. Później stosuję lakier, a jak mam czas to go jeszcze rozczeszę, ale to tak robię po 10 minutach od zastosowania. Fryzura idealna! :-)
 
 
Agnes 

Dołączyła: 01 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Bielawa
Wysłany: 2018-03-01, 09:38   

A jak ta nowa maska z Nanogenu się sprawdza? Próbował już ją ktoś? Wygląda super, ale cena trochę zniechęcająca :-/ Proszę o opinie osób, które ją stosowały.
 
 
Emi 

Dołączyła: 12 Paź 2017
Posty: 9
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-03-09, 18:01   

Zamówiłam tę maskę jakiś miesiąc temu. Zamawiałam już wcześniej kilka kosmetyków z Nanogenu, szampon nie za bardzo mi się sprawdził, ale Root Boost stosuję regularnie. Jeśli chodzi o maskę, to moje wrażenia są również raczej pozytywne. Fajnie nawilża włosy, dużo łatwiej mi się je rozczesuje. Zauważyłam też, że chyba rzeczywiście trochę je pogrubia, no i końcówki też mi się poprawiły. Ogólnie polecam, ale ta cena według mnie jest trochę za wysoka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant