Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: leczenie., organizm

Organizm, a leczenie.
Autor Wiadomość
malinka 

Dołączyła: 05 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: Wola
Wysłany: 2013-07-08, 18:31   Organizm, a leczenie.

Jak wiadomo, w leczeniu farmakologicznym stosuje się zarówno szampony jak i tabletki. Niektóre są oparte na składnikach naturalnych, jednak inne to prawdopodobnie czysta i stąd moje pytanie - jak na ogół działa to na organizm?
Czy jest to skuteczne i czy po odstawieniu leków farmakologicznych efekty utrzymują się?
 
 
Henna 

Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-08, 19:10   

W leczeniu specyfiki wymagają stałych, systematycznych i dożywotnich działań. Jeśli zaprzestaniesz ich stosowania, problemy z łysieniem wrócą, być może nawet z jeszcze większą siłą. Dodatkowo ich skuteczność nie u każdego jest taka sama - wszystko zależy od składników i organizmu właśnie.
Mimo wszystko odpowiedni lekarz + odpowiedni lek = stopniowe zmniejszenie, a nawet usunięcie problemu. Więc warto próbować :D
 
 
malinka 

Dołączyła: 05 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: Wola
Wysłany: 2013-07-09, 13:49   

A czy jest jakaś skuteczna alternatywa? Słyszałam trochę o laseroterapii, jednak opinie były różne i sama nie wiem już czym się kierować.
 
 
Henna 

Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-10, 11:13   

Jeśli po kilku miesiącach zażywania tabletek nie uzyska się pozytywnych efektów, warto rozważyć laseroterapię. Jest bezbolesna, a poprawia krążenie krwi co oczywiście zwiększa porost naszych włosów. Rok również trwa jakiś czas, a dokładniej rok z tego co się orientuję.
 
 
MagdalenaMonika 


Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Gilowice
Wysłany: 2013-07-10, 11:16   

Tak jak wspomniała osoba powyżej, leczenie laserem powinna trwać około roku jeśli chcemy uzyskać jak najlepsze efekty. Później co miesiąc na zabiegi podtrzymujące. Seria 10 naświetleń kosztuje około 800-1000 zł w zależności od zakładu, który wykonuje :)
 
 
Henna 

Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-10, 11:20   

A więc z tego co przeczytałam ta metoda również nie należy do najtańszych, ale zaś wygląda dużo bardziej zachęcająco niż farmakologiczne leczenie. Szczególnie jeśli chodzi o uboczne skutki wczesnego odstawienia leków.
 
 
malinka 

Dołączyła: 05 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: Wola
Wysłany: 2013-07-12, 21:59   

Coraz częściej zwykłe leki odchodzą w niepamięć, a zastępuje się najnowszymi technologiami. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, ale w tym przypadku jak najbardziej co w 100% mogę potwierdzić. Jeśli tylko masz możliwość to warto spróbować. Chyba że lekarz ma jakieś przeciwwskazania (:
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-07-30, 15:44   

Ja tam powiem, że warto ryzykować, gdy już się leży z jakimś problemem, jednak gdy coś ktoś poleca znajomy i wiemy, że korzystał na 100% warto też użyć.
 
 
Kramal 

Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Wu Wu A
Wysłany: 2013-08-23, 09:55   

xpert napisał/a:
Ja tam powiem, że warto ryzykować, gdy już się leży z jakimś problemem, jednak gdy coś ktoś poleca znajomy i wiemy, że korzystał na 100% warto też użyć.

Może i masz trochę racji, ale w Internecie też często da się dowiedzieć ciekawych rzeczy, dlatego, że na przykład na takim forum, swoimi doświadczeniami mogą się wymieniać tysiące osób, a ty w swoim towarzystwie najwyżej masz dwóch łysych :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant