Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: olejek arganowy

Olejek arganowy
Autor Wiadomość
Carola 

Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-28, 10:41   Olejek arganowy

Witajcie ponownie!
Ostatnio u fryzjera usłyszałam od pewnej klientki, że stosuje ona olej arganowy na całą długość włosów i świetnie się on u niej spisuje. Niestety nie zdążyłam się dowiedzieć nic więcej, bo pani się spieszyła, więc postanowiłam zapytać tutaj. Czy ktoś próbował juz stosowac olejek arganowy na swoje włosy?
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-06, 22:01   

Zależy jaki efekt chcesz osiągnąć. Można olejek ten stosować raz w tygodniu jako maskę na całą długość włosów, wmasowując szczególnie dokładnie w skórę głowy i końcówki i pozostawić na pół godziny, następnie umyć włosy lub codziennie wcierać w same końcówki, by zapobiec ich niszczeniu i rozdwajaniu.
Olejek ten ma zbawienny wpływ na suche i zniszczone włosy :)
 
 
becia47 

Dołączyła: 29 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Ula
Wysłany: 2016-08-29, 10:51   

ten olejek jest wspaniały na cerę ;) widzę że interesują Cie jego właściwości - zamiast pytać na forach polecam przeczytać jakiś dobry artykuł dla przykładu:zdrowyportal.pl z takich artykułów można dowiedzieć się wielu informacji na temat olejku ;) jest zdecydowanie warty uwagi jeżeli codzi o pielęgnację włosów.
 
 
Wiki82 

Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 11
Skąd: Opole
Wysłany: 2017-05-30, 09:28   

Działanie olejku arganowego na cerę obejmuje właściwie wszystko, począwszy od walki z suchością i szorstkością, po blizny i zmarszczki, a na przetłuszczaniu kończąc. Sama stosuję to cudo już od pół roku i efekt jest rewelacyjny! Skóra stała się gładka i miękka w dotyku :)
 
 
Monia56 

Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 11
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-05-30, 09:39   

Ja stosuję olejek zarówno na skórę jak i na końcówki włosów. Przez częste prostowanie oraz farbowanie moje włosy stały się bardzo suche . Fryzjerka poleciła mi właśnie stosowanie olejku arganowego na końcówki codziennie na noc. Faktycznie już po 2 miesiącach efekt był widoczny. Włosy wyglądają zdrowo mimo codziennego prostowania:) zdecydowanie polecam :)
 
 
basia98 

Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 23
Skąd: Opole
Wysłany: 2017-06-22, 13:18   

Jeżeli o mnie chodzi to olejek znalazł dodatkowo jeszcze jedno zastosowanie, znakomicie spisuje się jako przyśpieszacz opalania :) już niewielka ilość wtarta w ciało wystarcza, żeby skóra szybko nabrała pięknej opalenizny :)) gorąco polecam . życzę wszystkim słonecznych wakacji :)) 8-) 8-) 8-) 8-)
 
 
Sesita 


Dołączyła: 09 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-12-08, 09:24   

Olejek arganowy jest najcenniejszym kosmetykiem w naszym domu. Oboje z chłopakiem mamy skórę suchą i wrażliwą. Zastąpiłam balsam do ciała olejkiem i efekty są super. Mój chłopak zawsze skarżył się na podrażnienia skóry twarzy,wiadomo częste golenie. Zastosował olejek kilka razy i teraz to kosmetyk nr 1 w naszym domu, którego nie może zabraknąć :))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant