Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: kondycja, silownia, wlosow

Siłownia a kondycja włosów
Autor Wiadomość
Tidus 

Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-15, 20:12   Siłownia a kondycja włosów

Witam. Nie przychodzę tu z typowym problemem łysienia ale to forum wydaje mi się najbardziej odpowiednie żeby zadać to pytanie. Otóż zastanawiam się co jest grane że kondycja moich włosów pogorszyła się po okresie chodzenia na siłownie? Oczywiście nie brałem nic niedozwolonego. A może to wina sauny z której też korzystałem? Nikt z rodziny nie ma tendencji do łysienia ale ja wyraźnie czuję moje włosy są inne niż 3 lata temu. Są bardziej miękkie i mniej objętościowo mi się wydają.. Przestałem trenować rok temu i dalej włoski nie wróciły do dawnej kondycji. WTF?
 
 
Laren 

Dołączyła: 09 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-15, 20:12   

Czesc.Troche to dziwne bo zdrowy tryb zycia powinien nam sluzyc .Moze dodatkowo zmodyfikowales diete i dlatego?
 
 
Moniczka 

Dołączyła: 09 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-06-15, 20:13   

Ja jak chodziłam intensywnie na siłownie to nic takiego nie zaobserwowałam, ale używałam też specjalnego szamponu dla sportowców MonRin, mój chłopak zawodowo na rowerze jeździ i też go sobie chwali. Mam taką koleżankę która trychologią się zajmuje i jak zrobiła mi badanie włosów i skóry microcamerą to masakra jak to wyglądało, pokazała mi zatkane mieszki włosowe od tłuszczu i wtedy poleciła mi ten szampon i taki tonik odblokowujący, oczyszczający z tej samej firmy. troche drogie ale ja byłam zadowolona, na allegro można chyba kupić.
 
 
Nitram 

Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-15, 20:14   

To moze byc odpowiedz na twoj problem -- cwiczysz , pocisz sie obficie i zatykaja sie mieszki wlosowe - hmmm - czyli nie wszystko jest zdrowe w sporcie!!!.
Moze zbadaj stan twoich wlosow
 
 
Sesita 


Dołączyła: 09 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-04-25, 07:26   

Cześć, miałam podobny problem i też się zastanawiałam co jest nie tak. Dermatolog pomógł mi, zbadał i polecił odpowiednie preparaty pielęgnujące skórę głowy. Nie ma co wróżyć z fusów najlepiej wybrać się do lekarza. :)
 
 
Mari 

Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sie 2018
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-08-28, 12:22   

Hej, myślę, że po prostu Twój trening jest wymagający, a co za tym idzie, Twój organizm ma większe zapotrzebowanie na witaminy, mikroskładniki itd. Powinieneś pomyśleć o dodatkowej suplementacji.
:)
 
 
basia98 

Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 23
Skąd: Opole
Wysłany: 2018-09-28, 14:17   

Mari ma rację. Osobom, które spotykają się z podobnymi problemami mogą pomóc suplementy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant