Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: lysienie, mlodym, wieku

łysienie w młodym wieku
Autor Wiadomość
wen 

Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2013-03-10, 17:42   łysienie w młodym wieku

Witam. Mam niespełna 25 lat i obawiam sie o moje włosy zauważalnie na samym czubku są juz mocne prześwity włosy które się tam ostały są odczuwalnie cieńsze delikatniejsze zaczyna zmierzać w kierunku czoła . Postanowiłem zacząć z tym walczyć nie wiem czy nie za późno. Kupiłem dx2 ( jakoś tak , czytałem że niby nic nie daje no ale niech juz jest) chwile temu zamówiłem pianke Rogaine na miesiąc. zacznę brać jakieś witaminy.

Dodam że łysienie w mojej rodzinie jest dość powszechne no ale ja mam niecałe 25 lat! macie jeszcze jakieś pomysły jak poprawić kondycje włosów ?
 
 
chips 

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Kicin
Wysłany: 2013-03-11, 19:49   

ja mam 15 lat i też zaczynam łysieć, założyłem odrębny post. Moim zdaniem 25 lat to nie jest zawcześnie patrząc na ogół. Byłeś u jakiego specjalisty? Może od tego lepiej zacząć niż kupować jakieś tam preparaty na ślepo. Zacznij walczyć tym w sposób naturalny.... rzepa etc...
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-04-10, 07:49   

Witaj,

Najlepiej dla Ciebie byłoby, gdybyś udał się po poradę pierw do specjalisty.
Zwróć uwagę przed tym na wszystko, czy Cie coś swędzi, coś drapie, gdzieś masz coś dziwnego, ponieważ może to mu pomóc w odnalezieniu przyczyny.

Następnie jeżeli nic nie da wizyta u niego, spróbuj MERZ SPEZIAL, po jakimś czasie powinieneś zauważyć efekty.
 
 
Hertia 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 20
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2013-04-13, 13:11   

Ja też dostrzegam z tym problem, widzę że mam u siebie zakola które się tworzą ale parę lat temu nie miałem tam nawet prześwitu. Teraz aż strach pomyśleć co dalej jest jaka skuteczna terapia która by to przynajmniej spowolniła na kilka lat żeby te postępy nie były tak szybkie lub widoczne?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant